Денешна дата
25/05/2019

анкети

  • ЗА АНТИКОРУПЦИОНЕРИ, ПРЕТСЕДАТЕЛИ И ДОВЕРБАТА

    by - Feb 12, 2019
    Пишува: Александар Кржаловски   Изминатава недела ја одбележа постапката за избор на новата Антикорупциска комисија, а викендов по подолго време се појави и нова анкета на телевизија Телма за можните претседателски кандидати, па ќе се осврнам на...