4.8 C
Скопје
18 април, 2024
Inbox7.mk

Tag : Бугарија

АНАЛИЗА

Денес не треба никој пред никого да клечи 

admin
Доста е. Никогаш повеќе. Денес не треба веќе никој да клечи пред никого. Новите генерации Македонци и Бугари треба да си подата рака и да...
СТАВ

На погреб на мртвите работници од Коридор 8

admin
Пишува: Ерол Шакири До таму оди патетиката од хистеричната расправа за промена на законот за работни односи за потребите за изградба на Коридор 8, што...