28.8 C
Скопје
12 јули, 2024
Inbox7.mk
СЦЕНА

Запознајте ја Тифани Чен: Сè што знаеме за девојката на Роберт де Ниро

Роберт де Ниро се најде на насловните страници оваа недела кога потврди дека станал татко по седми пат на 79-годишна возраст. Оскаровецот ја сподели среќната вест со Гејл Кинг од CBS Mornings на 11 мај, откривајќи дека тој и девојката Тифани Чен роди девојче по име Гиа Вирџинија Чен Де Ниро.

„Таа тежеше осум килограми, шест унци, кога се роди на 6 април“, рече Кинг, притоа откривајќи ја и првата фотографија од Гиа. “Колку е слатко ова бебе? Роберт де Ниро и неговата партнерка, тоа е Тифани Чен, се над Месечината за ова мало девојче.”

И, по телефонскиот повик со ѕвездата „За мојот татко“, Кинг сподели дека „ова бебе било планирано“ и дека Гиа „љубовта ја донела овде“.

Но, кога започна романсата на Де Ниро и Чен?

Де Ниро и Чен некогаш јавно коментирале за нивната врска пред да го објават раѓањето на Гиа, иако тие биле забележани заедно повеќе пати.

Related posts

„Островот на развратот“ стана инкубатор на шпекулации

admin

ВИДЕО | Автоматски воздушно такси веќе на продажба

admin

VICE оди во стечај, Google и Meta и ги земаа рекламите

admin

Македонските ќебапи од Гарфилд, Њу Џерси најбарани во САД

admin

(ВИДЕО) На Шварценегер му здодеало да чека властите да ја поправат дупката, па сам го направил тоа

ninja

Џереми Ренер прошета на црвениот тепих со бастун првпат по несреќата

ninja