2 март, 2024
Inbox7.mk
СЦЕНА

ФОТО | Салма Хајек го прослави 57-миот роденден, еве како изгледа

Салма Хајек со црвено бикини на плажа го прославуваше својот 57-ми роденден.

Во саботата наутро, ѕвездата на Magic Mike’s Last Dance сподели бројни снимки од неа како се нурнува во кристално чистиот океан и како се весели на брегот.

„Многу сум среќна што сум жива и толку длабоко благодарна за сите благослови!!!!“, напиша таа во своето секси слајдшоу.

„Моето сакано семејство, моите драгоцени пријатели, моето здравје, мојата работа што ме одржува, мојот тим за зајакнување, мојот однос со животните и природата и љубовта на сите мои верни фанови.”

‘Среќен ми 57-ми роденден!!!’, напиша Хајек.

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА НА СЕЛМА ХАЈЕК 

 

Related posts

Маск и Цукерберг ќе влезат во кафез за борби, кој ќе биде победникот?

admin

VICE оди во стечај, Google и Meta и ги земаа рекламите

admin

Години откако го загуби своето богатство од 400 милиони долари, Мајк Тајсон откри што научил од банкротот

admin

Запознајте ја Тифани Чен: Сè што знаеме за девојката на Роберт де Ниро

admin

“Летечка дискотека со туш”, нова понуда за супербогатите

admin

(ФОТО) Таа нема срам: Камила на крунисувањето ќе и го зададе последниот удар на покојната Дијана

ninja