4.8 C
Скопје
9 декември, 2023
Inbox7.mk
СЦЕНА

ФОТО | Салма Хајек го прослави 57-миот роденден, еве како изгледа

Салма Хајек со црвено бикини на плажа го прославуваше својот 57-ми роденден.

Во саботата наутро, ѕвездата на Magic Mike’s Last Dance сподели бројни снимки од неа како се нурнува во кристално чистиот океан и како се весели на брегот.

„Многу сум среќна што сум жива и толку длабоко благодарна за сите благослови!!!!“, напиша таа во своето секси слајдшоу.

„Моето сакано семејство, моите драгоцени пријатели, моето здравје, мојата работа што ме одржува, мојот тим за зајакнување, мојот однос со животните и природата и љубовта на сите мои верни фанови.”

‘Среќен ми 57-ми роденден!!!’, напиша Хајек.

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА НА СЕЛМА ХАЈЕК 

 

Related posts

Зошто Северна Македонија, Бугарија и Русија не се натпреваруваат на Евровизија оваа година?

admin

Мадона ја одложи турнејата по престојот на интензивна нега

admin

Илон Маск: Ќе кажам што сакам, а ако последицата од тоа е губење пари, нека биде така

admin

Уште 13 жени го обвинија Жерар Депардје за сексуално вознемирување

ninja

Почина Тото Котуњо

admin

Запознајте ја Тифани Чен: Сè што знаеме за девојката на Роберт де Ниро

admin