20.8 C
Скопје
19 јули, 2024
Inbox7.mk
ВЕСТИНАСЛОВНАРЕПУБЛИКА

(Видео) Најава за утрешното издание на Трилинг: Дали етничката припадност го прикрива криминалот?

Лепливи раце и нечиста совест. Дали етничката припадност го прикрива криминалот и корупцијата?

Утрешното издание на „Трилинг“ одново ќе го задржи вашето внимание до самиот крај. Со нашите гости: професорот и поранешен министер за финансии Никола Поповски, академикот и универзитeтски професор Ферид Мухиќ и новинарот Џелал Незири ќе дискутираме на актуелните теми.

Related posts

МАКЕДОНИЈА ЗАГРИЖЕНА, А АПАСИЕВ СО ПОДРШКА ЗА ПУТИН: САКАВТЕ КОСОВО, ЕВЕ ВИ УШТЕ ДВЕ

ninja

Пендаровски-Ескобар: САД стојат зад аспирациите за членство во ЕУ

admin

Ќе наплаќа ли Фејсбук за негово користење?

admin

Даути: Ни треба долгорочна стратегија за заедно да ја развиеме државата

admin

Шолц повтори дека одбива да испрати ракети Таурус во Украина

admin

МИЛО ЃУКАНОВИЌ ПРОТИВ СТАРИТЕ И ЕДЕН НОВ РИВАЛ

ninja