2.8 C
Скопје
30 ноември, 2023
Inbox7.mk
ВЕСТИНАСЛОВНАРЕПУБЛИКА

Ниските плати ќе го „парализираат“ македонското правосудство: Вработените бараат покачување на платите како на функционерите

Related posts

И ЗАД БОМБИТЕ ВО КАВАДАРЦИ СЕ КРИЕ МАЛОЛЕТНИК

ninja

Дали Албин Курти ја обединува албанската опозиција во С.Македонија?

admin

ДАУТИ УВЕРУВА: НЕМА ДА ИМА НЕДОСТИГ НА ПРЕХРАНБЕНИ ПРОИЗВОДИ

ninja

Заврши времето на пораки во дипломатски ракавици

admin

НАТО: ИСТОРИСКА ШАНСА ЗА ПОСТИГНУВАЊЕ НА ТРАЕН МИР МЕЃУ КОСОВО И СРБИЈА

ninja

Странци ни ги опремуваат лабораториите – Македонија „скржава“ за наука

admin