29.8 C
Скопје
15 јуни, 2024
Inbox7.mk
ВЕСТИСЦЕНА

61-годишна баба сака дете со нејзиниот 24-годишен сопруг

Куран Мекејн (24) и Шерил Мек Грегор (61) од Џорџија, за прв пат се запознале во 2012 година додека работеле во синџирот за брза храна Dairy Queen. Повторно се поврзаа во 2020 година и оттогаш почнаа да излегуваат. Тие се венчаа минатата година, а сега се подготвени да го прошират нивното семејството, пишува Дејли Мејл.

Парот се обидел да забремени самостојно, но поради возраста на Шерил, тие решиле да се свртат кон сурогат мајчинство или посвојување. Шерил веќе има седум деца и 17 внуци, но парот рече дека „чувствуваат дека заслужуваат свои деца“.

Двојката тврди дека нивниот сексуален живот е фантастичен и дека имаат одлична хемија – и покрај нивната речиси четиридецениска разлика во годините.

Related posts

Мицковски: Средбата заврши со неуспех, добро е што се воспостави комуникација – сме за влада без ДУИ

admin

Лорд Робертсон: „Ако Украина загуби, нашите непријатели ќе одлучуваат за светскиот поредок“

admin

„Нема место за тебе во станот“ – Како да ги направиме девојките и жените посвесни за насилството

admin

Сака ја “потопи” С.Македонија

admin

МИЦКОСКИ -ВЛАСТА ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ ДАДЕ 33 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА СТРУЈА ОД СТРАНСТВО

ninja

СПАСОВСКИ: НАДВОРЕШНИТЕ ЗАКАНИ ЗА БОМБИ ДОАЃААТ ОД ИРАН И ОД РУСИЈА

ninja